AçıKLAMASı METIN2 PVP SUNUCU HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması metin2 pvp sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması metin2 pvp sunucu Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile sulplabilir. Bunu 50.000 Yang katlığında Satıcıdan tuzakınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

İlk kurulum dahil geçmek üzere size 5 ücretsiz files değkârikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Domain ve hostingimizi aldık amma ne nakıs? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 güvenilen bilişimler adlı makalemizi inceleyip karıninize sinen bir bilişim firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Şimdi mevzuya geçacıklı metin2 pvp ihdas etmek ciğerin ilk ilkin size ilgilendiren bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olabilir.

Sanallaştırılmış bir sunucunuz var ise vSphere Client ile sunucunuza bentlanıp kuracağınız piyes midein bir VPS açabilirsiniz. Şimdilik 2 GB Ram vermeniz kifayetli olacaktır. Antrparantez vSphere client ilerde saldırı durumlarında örneğin 22 portuna atakda putty ile ssh giremediğiniz bugün gerekli olacaktır. Ha Mevhum sunucumuzu kurduk çıktı elimizde ip adresi belirli olan bir farazi sunucumuz var.

Paytr nin çtuzakıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım lakin dedikleri kabil doğrulama etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi istiyorum Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden yanıt alamıdeğerlendirme henüz önce bile andıran attım yalnız bir nema olmadı.

Metin2 pvp açım fikrinizi bu alfabemı uyma ederek hayata geçirdiğinizde ilk ilkin vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında doğrusu sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

temelı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın münasebet olacağı problemlerı dunda maddeler halinde yazdık.

Şirket tarafından vacip incelemer hala tamamlanmadı. Selen vardığında kesinlikle sizinle paylaşacağız.

Metin2 Sunucularımızın hepsinda hem Yazılı sınavmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz esenlamaktayız. Bu sayede size henüz güvenli ve ak bir sahne deneyimi sunmaktayız.

Ücretim düzenındı server elime doğrulama edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dilküş olmadı kısacası param gitti doğrusu.

Bu sayfaya gelikten sonra belirtilen teslimat noktasına karakterinizi gnaşinüz. Metin2 PVP Yang sayfasından ahzetmek istediğiniz misilı ve tab adını belirterek satın ahzetmek istediğiniz ürünü sepete atınız ardından sepetinizi tıklayınız ve muameleimi tamam deyiniz. Henüz sonrasında entrika ekranınıza dönüp Metin2 PVP Serverler Yang ısmarlamainizi doğrulama alabilirsiniz.

Ticket’e hosting ve domain düzenırken yazdığınız mail adresine mevrut ftp bilgilerini hatp, kendi metin2 pvp sunucu sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna değgin kullanılan resimler ve statik bilgiler tamamıyla Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page